piątek, 01 czerwca 2007
Marta Wierzbicka jako Aleksandra Zimińska
  Do serialu "Na Wspólnej" Marta trafiła przez casting, na który dostała się przypadkiem. Od prawie dwóch lat wciela się w postać zbuntowanej nastolatki Oli. Dziewczyna ma bardzo dużo pomysłów co chce robić w przyszłości jednak nie zawsze z tym zgadzają się jej rodzice - Danuta (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl).
23:40, christinka20 , OBSADA
Link Komentarze (1) »
Marcin Chochlew jako Filip Konarski
  Dziś 30 letni aktor, w serialu "Na Wspólnej" od ponad 4 lat gra młodego studenta Filipa - chłopaka Marty Hoffer (w tej roli Joanna Jabłczyńska). W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Zgrał w wielu filmach i serialach, m.in. w "Pręgi", "Plebania", "M jak Miłość", "Defekt", "Chopin. Pragnienie miłości" i wielu innych.
23:37, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Lucyna Malec jako Danuta Zimińska
  Lucyna Malec od ponad 2 lat wciela się w postać Danusi Zimińskiej - głowy rodziny. Jej bohaterka to bardzo ciepła osoba, wie jak pokierować bliskimi, aby nic im się nie stało. Uczy biologii w szkole do której chodzi jej córka Ola. Bardzo przeżywa problemy swoich bliskich. Jej kuzyką jest Ewa Hoffer (Ewa Gawryluk).
23:35, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Leszek Lichota jako Grzegorz Zięba
   Grzegorz Zięba - niegdyś kryminalista z ciemną przeszłością. Dziś to bardzo szczęśliwy ojciec i syn, który wyjechał "za chlebem" do Irlandii. W Polsce czeka na niego ukochana - Żaneta i córeczka Marysia. Chłopak chce jak najszybciej wyjść za Żanetę i założyć szczęśliwą rodzinę, jedynym problemem jest brak pieniędzy na nowe mieszkanie i ślub.
23:34, christinka20 , OBSADA
Link Komentarze (1) »
Kazimierz Mazur jako Kamil Hoffer
  Kamil Hoffer w którego wciela się Kazimierz Mazur to bardzo zaradny chłopak. Jest na 3 roku studiów medycznych. Chce w przyszłości zostać lekarzem i ratować innym ludzią życie. Jego ojcem jest Roman a siostrą Marta. Kamil w wieku 16 lat stracił matkę, dziś kiedy pogodził się ze stratą ukochanej osoby traci ukochaną dziewczynę. Jednak nie poddaje się! Wciaż szuka Zuzy - kobiety w której jest zakochany, poznał ją ratując jej życie. Twierdzi, że przypadki nie chodzą po ludziach...
23:32, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Joanna Jabłczyńska jako Marta Hoffer
   Marta Hoffer to dziewczyna szczęśliwa, lecz surowo pokrzywdzona przez los. Najpierw kiedy miała 15 lat zmarła jej najbliższa osoba - matka. Kiedy już dorosła i tworzyła szczęśliwy związek z ukochanym mężczyzną Filipem - ten rzucił ją kiedy dowiedział się, że dziewczyna może być w ciąży. W tym samym czasie Marta przeżyła dramat - została zgwałcona przez mężczyznę, któremu zaufała. Marcin poszedł do więzienia jednak blizny nadal zostały i zostaną do końca życia...
23:30, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Jakub Wesołowski jako Igor Nowak

  Kuba Wesołowski (ur. 2 lipca 1985 roku) od pierwszego odcinka wciela się w postać Igora Nowaka. Do tej pory Igor był facetem z krwi i kości, wiązał się z kobietami a następnie je porzucał. Jednak Ania - dziewczyna chora na raka zmieniła jego podejście do życia. Kiedy umarła chłopak załamał się, w odnalezieniu szczęścia pomogła mu Ula (Edyta Herbuś), teraz Igor chce stworzyć z nią szczęśliwy związek jedna na przeszkodzie stoi Radek - ojciec córeczki Uli - Hani.

Igor związany był dotąd z: Karoliną, Sylwią, Kasią, Anią, teraz spotyka się z Ulą. Jak dalej potoczy się jego znajomość z instruktorką tańca?

23:28, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Ilona Wrońska jako Kinga Brzozowska
   Ilona Wrońska występuje w serialu niemal od początku. Wciela się w postać Kingi Brzozowskiej, bardzo silnej i zdecydowanej kobiety. Kiedyś Kinga była kochanką Witkora - brata Michała, teraz wraz ze swoim mężem Michałem i Rafałkiem tworzy bardzo szczęśliwą rodzinę. Czy powrót Rafałka do ojca zburzy ten spokój?
23:27, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Grzegorz Gzyl jako Marek Zimiński
   Grzegorz Grzyl (ur. 1962 r.) pracował wcześniej na planie sitcomu "Lokatorzy", teraz gra w "Na Wspólnej" męża i ojca - Marka Zimińskiego. Jego rodzina przybyla do Warszawy ze Szczytna w poszukiwaniu pracy. Marek miał poważne problemy, został nawet posądzony o molestowanie swojej koleżanki z pracy. Jest dawną miłością Ewy Hoffer (Ewa Gawryluk). Wraz z Danusią (Lucyna Malec) tworzy szczęśliwe małżeństwo.
23:25, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Grażyna Wolszczak jako Basia Brzozowska
  Grażyna Wolszczak (urodzona w roku 1958) to bardzo popularna aktorka. Popularność przyniosła jej główna rola w "Ja wam pokażę!" oraz rola wróżki w "Wiedźminie". Dziś znana jest przedewszystkim jako Basia Brzozowska z "Na Wspólnej". Jej bohaterka Basia ma szczęśliwą rodzinę - męża Andrzeja, córkę Karolinę i dwójkę synów - Daniela i Kubę. Pomimo wyznania zdrady mężowi i wielu przeciwności Andrzej wybaczył jej te czyny i znów są razem. Basia jest kobietą często zagubioną, pracuje w lokalnej gazecie. Jest ostoją domu przyjaciół z sierocińca.
23:22, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »

Gada teraz: