sobota, 02 czerwca 2007
Zbigniew Stryj jako Adam Roztocki
  Aktor Teatru Nowego w Zabrzu. W serialu "Na Wspólnej" wciela się w postać narzeczonego Weroniki Wilk (Renata Dancewicz).

WAŻNE DATY:

1968. 01. 02
- Data urodzenia (Zabrze)
1993
- Wykształcenie - rok ukończenia studiów (PWST we Wrocławiu)
1995
- Nagroda (Nagroda im. Leokadii Starke dla młodych aktorów przyznawana przez katowicki oddział ZASPu (27.03))
1998
- Nagroda (śląska "Złota Maska" za rolę Alfreda w "Mężu i żonie" Fredry na scenie Teatru Nowego w Zabrzu)
2003
- Nagroda (nagroda aktorska za rolę Albina Musiała w spektaklu "Wampir" Wojciecha Tomczyka w Teatrze Nowym w Zabrzu na III Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość przedstawiona" w Zabrzu)
2004 - Nagroda (wyróżnienie za rolę Albina Musiała w przedstawieniu "Wampir" Wojciecha Tomczyka w Teatrze Nowym w Zabrzu w X Ogólnopolskim Konkursie na wystawienie polskiej sztuki współczesnej w Warszawie)
00:00, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 czerwca 2007
Wojciech Majchrzak jako Leszek Nowak
 Wojciech Majchrzak, czyli serialowy Leszek Nowak z 'Na Wspólnej". Aktor ma za sobą występy w takich serialach jak: "M jak Miłość", "Pierwsza miłość" oraz "Lokatorzy". Grał w znanych nam filmach: "Jest jak jest", "Ostatnia misja" oraz "To ja, złodziej". W 2007 roku wystąpił w tanecznym show TVN "Taniec z Gwiazdami" zajmując tym samym X miejsce w konkursie. Partnerowała mu Magdalena Soszyńska.
23:59, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Waldemar Obłoza jako Roman Hoffer
  Waldemar Obłoza wciela się od 2003 roku w postać Romana Hoffera w serialu TVN "Na Wspólnej". Wcześniej aktor znany był z serialu "Miodowe lata". Roman, którego gra Obłoza to mężczyzna z ciemną przeszłością, który miał problemy alkoholowe. Kiedy po latach problem powraca rodzinie trudno jest się pogodzić z sytuacją w której znalazł się ich najbliższy.
23:57, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Tomek Schimscheiner jako Andrzej Brzozowski
  Tomasz Schimscheiner (ur. 26 lutego 1967 w Krakowie) - polski aktor teatralny i telewizyjny. W 1989 roku ukończył krakowską szkołę teatralną. Do 1991 roku grał w Teatrze Bagatela, po czym podjął pracę w Teatrze Ludowym w Krakowie, gdzie występuje do chwili obecnej. W 1994 roku zagrał w trzech filmach. Były to: "Legenda Tatr", "Zawrócony" i "Śmierć jak kromka chleba". Rok później zagrał rolę żołnierza w filmie "Sława i chwała". W 1999 roku gościnnie wystąpił w serialu "Na dobre i na złe", wcielając się w rolę kibica Korony Kielce. W 2000 roku zagrał majstra w filmie "Duże zwierzę". W następnym roku odegrał rolę Jacka w filmie "Samo niebo". W 2002 roku zagrał anioła Lubegę w filmie "Anioł w Krakowie". Od 2003 roku do teraz gra rolę Andrzeja Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej". Następnie, w 2004 roku wystąpił w filmie "Serce gór", w 2005 roku w filmie "Zakochany Anioł", a w 2006 roku zagrał Andrzeja w "Bezmiarze sprawiedliwości".
23:56, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Sylwia Gliwa jako Monika Zięba
  Sylwia Gliwa (ur. 7 czerwca 1978 w Tarnowskich Górach) - polska aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2001 roku. Po studiach rozpoczęła pracę w Teatrze Współczesnym w Warszawie. W "Na Wspólnej" wciela się w postać Moniki Zięby.
23:54, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Robert Kudelski jako Michał Brzozowski
  Robert Kudelski urodzony 24 czerwca 1974 roku w Zgierzu. Polski aktor teatralny i telewizyjny. Od roku 2003 wraz z Magdaleną Stużyńską prowadził program w TVP1 Para w Polskę. W tym samym roku zdobył nominację do nagrody Teletygrysa dla najlepiej zapowiadającego się młodego aktora. Stał się popularny dzięki roli atrakcyjnego, silnego i niebezpiecznego Michała Brzozowskiego, młodszego brata Andrzeja w serialu "Na Wspólnej".
23:53, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Renata Dancewicz jako Weronika Wilk
   Renata Dancewicz w serialu "Na Wspólnej" wciela się w postać jednej z głównych bohaterek serialu - Weroniki Wilk. Weronika to odważna kobieta z bardzo ułożonym charakterem. Miała romans z Sebastianem, czego owocem jest dziecko - córeczka Antosia. Weronika długo szukała swojej miłości, aż natrafiła na prawnika Adama. Dziś są razem.
23:49, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Mieczysław Hryniewicz jako Włodzimierz Zięba
  Absolwent (1973) Wydziału Aktorskiego PWST w Warszawie. Aktor związany z warszawskimi teatrami: Narodowym (do 1980) i Studio (1982-1988) oraz poznańskim Teatrem Polskim (1998-2000), gościnnie występował w Teatrze Ochoty i Teatrze Adekwatnym. W telewizji zadebiutował w 1973 w serialu "Droga", rok później zagrał w filmie Andrzeja Trzosa-Rastawieckiego "Zapis zbrodni". Duży rozgłos przyniosła mu jedna z głównych ról (Jacka Żytkiewicza) w serialu Stanisława Barei "Zmiennicy" z 1986. Przez kolejne lata grywał głównie w teatrze oraz w drugoplanowych i epizodycznych rolach filmowych. Od 2003 występuje w serialu "Na Wspólnej" jako Włodek Zięba, mąż Marii i ojciec Grzegorza, Moniki oraz Renaty.
23:46, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Michał Tomala jako Daniel Brzozowski
   Michał Tomala - urodzony w 1990 roku. Aktor młodego pokolenia. W serialu "Na Wspólnej" od ponad 4 lat wciela się w postać syna Basi i Andrzeja Brzozowskich - Daniela. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynał w Miejskim Ośrodku Kultury w Piasecznie, występuje tam w teatrze ŁUPS. Wraz z teatrem ŁUPS został nagrodzony na "Zamkowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych" w Szydłowcu oraz podczas przeglądów "Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MELPOMENA" w Warszawie.
23:44, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
Matylda Damięcka jako Karolina Brzozowska
  Matylda Damięcka to córka znanego polskiego aktora - Macieja Damięckiego. Ma także brata aktora - Mateusza. Ma za sobą wiele ról filmowych, wystąpiła m.in. w "Domie", "Marzeniach do spełnienia" oraz w "Zaginionej". W "Na Wspólnej" do 2004 roku wcielała się w postać Karoliny Brzozowskiej. Dziś jej bohaterka mieszka w Stanach Zjednoczonych od ponad 3 lat i na razie nie chce wracać do rodzinnego kraju. Jej miłością był Igor, dziś spotyka się z nijakim Mike'm.
23:43, christinka20 , OBSADA
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3

Gada teraz: